Fotografie jako dekorace

Milujete své fotografie, nebo chcete mít jen svou rodinu na každém kroku? Existuje několik běžných řešení, ale ty speciální Vás zajisté překvapí. Když budete číst dále, dozvíte se o nich.
Fotorámečky
Fotografii běžného formátu můžete umístit do fotorámečku. Jeho výhodou je, že jej můžete umístit kamkoliv a i přemísťovat na jiná místa. Tento rámeček je opatřen většinou zadní opěrnou nožkou, takže umožňuje postavení fotografie třeba na krbovou římsu. Též můžete fotografii často měnit.
Fotoaparát u kufru
Digitální fotorámeček
Jedna z modernějších věcí, kterou můžete na své fotografie zakoupit. Jedná se o fotorámeček s obrazovkou, na které si můžete přehrávat fotografie stále dokola. Též si jej můžete umístit, kam chcete, a přehrávat skoro neomezené množství fotografií. Stačí si jen vybrat které a pokaždé, kdy se zadíváte na tuto zajímavou dekoraci, uvidíte jinou fotografii, aniž byste museli měnit papírovou fotku.
kamínkové fotorámečky
Obrazy
Již se dělají i rámečky na fotky většího rozměru. V době digitálních fotografií již není vůbec obtížné vytisknout vše na velký formát. Zde nejste vůbec omezeni maximální velikostí, rámečky se dělají v různých velikostech.
Tapety
Ač se to může zdát divné, v dnešní době lze nechat z fotografií vyrobit tapety či vylepovací plakáty. Tím si můžete ozdobit třeba celou zeď pokoje svou nejoblíbenější fotografií. Nevýhodou je, že musíte dát pozor při vylepování, aby se fotografie nepokroutila. A hlavně, když ji na zeď umístíte, již nejde bez poškození sundat.
Speciální provedení
Nyní jsme se dostali přes tradiční provedení až k těm méně tradičním. První je varianta na vylepování tapet. Stačí sehnat opravdu šikovného malíře, který se zabývá kresbami na zdi. Ten fotografii překreslí.
Nyní se na chvíli vrátíme k elektronice a technologii. Svou fotografii můžete nechat laserem vepsat do křišťálu či do skla. Když si necháte fotografii takto vepsat do plexiskla menšího formátu, můžete jej zasadit do připravené ledkové základny a udělat z toho dekorační lampičku. Tato varianta se hodí spíše pro portréty, než pro krajinky.
A nyní již jen vybírejte, ať si fotografie můžete užít všude u sebe doma.