Invalidní vozík pro mé dítě

Schopnost vytvořit dobré zázemí pro děti, které trpí závažným zdravotním onemocněním, které jim brání v normálním pohybu, ať dolních nebo horních končetin, tak naše firma jim nabízí po technologické stránce ty nejvýhodnější mechanické invalidní vozíky, které jsou pro svou obsluhu doslova chytré, ale zároveň v designu se přizpůsobují dětskému pohledu na svět.

Děti se potřebují seznámit se světem, svým okolím, mít kontakt s druhými dětmi a v určitém stádiu jejich vývoje se to určitě stupňuje, Ať jsou to hry, sport, výlety do přírody apod. Proto ve svém životě potřebují kvalitní moderní pomůcku, která je jejich součástí a tím jim ulehčuje jejich život jak doma, ve škole, tak venku.

cestovní invalidní vozík

Pro děti, které potřebují pro své postižení invalidní vozík, tak převážně se to týká dětských invalidních vozíků, které jsou v jejich životě tou první volbou z mnoha důvodů. Jsou nejenom odlehčené, ale dají se pohodlně složit do auta. Tyto zdravotní pomůcky sou různě variabilní, tím máme na mysli, že si můžete vybrat takový invalidní vozík, který budete vašemu dítěti naprosto vyhovovat. Firma „Technology And Life“ vám nabízí ve svém obchodě (e-shopu) 3 dětské mechanické invalidní vozíky. Možná některá cena vozíku se Vám bude zdát vysoká, ale tyto invalidní dětské vozíky jsou vyrobeny ve vysoké kvalitě. Podle druhu vybavení se ceny pohybují přibližně od 13 200,- Kč do 19 500,-Kč.

Dětský invalidní vozík

Rodiče, pro které je tato finanční položka vysoká, tak mají možnost si o dětský mechanický invalidní vozík požádat svou zdravotní pojišťovnu (např. VZP), kde pro jeho získání (zapůjčení) je zásadní posudek odborného lékaře a následným schválením revizního lékaře.

Je potřeba si uvědomit, že při získání invalidního vozíku od vaší zdravotní pojišťovny, ať mechanického nebo elektrického (a i v případě nějakého doplatku), tak tyto zdravotní pomůcky zůstávají majetkem pojišťovny, vy ho budete mít pouze zapůjčený.