Na dovolenou byste měli dorazit s pěkným opálením


Těšíte se na dovolenou u moře, protože si tam vždycky parádně odpočinete, a také získáte tu pravou barvu? Nejen dokonalé tělo, ale také dokonalé opálení patří k celoroční nezbytné výbavě, tedy alespoň v případě, že se chcete líbit.
Jenže čekat s opálením na letní dovolenou u moře rozhodně nestačí! I když se tam vždy skvěle opálíte, tak tento líbivý odstín pokožky vám po celý rok rozhodně nevydrží. Tím spíše, že je o to více žádoucí především v zimě v době plesové sezóny. A hodit se vám jistě bude i na jaře, kdy sluníčko začíná pořádně hřát, takže odhazujeme svršky a začínáme se svému okolí ukazovat.solárium
Navíc, opalování na dovolené přináší i jisté nešvary. Ne všechny ženy jsou při opalování na veřejnosti ochotné shodit oba kusy plavek, aby se tak opálily dokonale a stejnoměrně. Navíc, ne všude se něco takového může – hodně pláží zakazuje odhalování těla bez plavek pod pokutou.
A je zde ještě jedna věc – když vyrazíte na pláž bílí jako tvaroh, rozhodně tím nikoho neoslníte, a dost možná svou pokožku nepříjemně spálíte.
Zkrátka, nejlepší je být připraven a být ve formě po celý rok. A to je snadné, když si koupíte permanentní vstupenku do solária Naomibrno v Brně!
Zde získáte naprosto dokonalé opálení. Bude stejnoměrné, tak intenzivní, jak si budete přát, a samozřejmě zdravé a šetrné.solárko
Je vám zde k dispozici hned osm opalovacích strojů, včetně jednoho, který je vertikální. Nechybí ani nezbytná opalovací kosmetika. A samozřejmostí je i ochotný a odborný personál, který vám vždy rád pomůže, doporučí ideální režim opalování a zodpoví vaše otázky.
Cena za pravidelnou vstupenku je více než příznivá a výsledek opravdu stojí za to. Když budete solárium navštěvovat pravidelně po malých chvílích, získáte to nejkrásnější, rovnoměrné a zdravé opálení, které vám budou všichni závidět. Vaše opálená pokožka tak vynikne jak na pláži, tak i na plese.