Starý nábytek se hodí i do nového interiéru

Většina lidí si vybavuje svoje příbytky podle aktuálních módních trendů. Lidé se vždycky rádi řídili módou a tím, co zrovna letí, ať šlo o oblečení nebo o nábytek. V posledních letech letí katalogový nábytek, který najdete v podstatě na každém rohu. Paří sem celé sestavy do obýváku, ložnice, ale i kuchyňské linky. Čím dál víc lidí si ale uvědomuje cenu starožitného nábytku, i toho, že třeba starožitná komoda Svetpokladu dokáže oživit jakýkoliv interiér.

stará kuchyň

U nás najdete několik originálních kusů starožitného nábytku, i velmi propracované repliky, které nemáte jako laik šanci rozeznat od originálu. V nabídce máme kusy, které se hodí do moderních domácností i do starších chalup a chat. Pečlivě vybraný starší kus nábytku udělá velkou parádu kdekoliv, kde ho postavíte. Komoda se hodí jak do ložnice, tak do obývacího pokoje, nebo i do chodby. Je na na vás, jaké využití jí najdete.

V našem katalogu najdete mnoho nábytku, který je pečlivě vyrobený podle originálních předloh. Každý kus je originál, a dokonce mezi našimi replikami najdete i několik kusů, které jsou velmi staré. Některé komody se hodí do každé domácnosti, jiné se ale hodí svým vzhledem spíše do zámků a podobných objektů. Každopádně vždy záleží pouze na vkusu každého z nás.

starý stolek

Nehodí se vám komoda?
nevadí, najdete u nás i šatní skříně nebo třeba stoly. Pořiďte si domů něco, co jinde nenajdete, jedinečný kus nábytku s historií. I když to nebude originál, pořád je to nábytek, který vám může vyprávět příběh o svém vzniku. Může se k němu pojit historická událost nebo jedinečný výrobní postup, který už dneska nikdo neumí.

Mnoho lidí si zařizuje svoje bydlení tak, aby vždy vyhovoval potřebám dané rodiny. Nevíte co dát pod televizi? Chcete mít v ložnici krásný koutek jen pro sebe? Komoda ve starém stylu bude to pravé. Budete mile překvapení tím, jak skvěle vypadá v nově vybaveném domě.