Když na dovolenou k moři, tak jedině do Chorvatska

Do Chorvatska vždy všichni těší, a není divu. Jedná se o nejdostupnější mořské pobřeží hned z několika hledisek, a to jak z hlediska rychlosti dopravy, tak z hlediska komfortu i ceny. Takže pokud toužíte po koupání v azurovém moři pod azurovou oblohou, tak je dovolená v Chorvatsku tou nejlepší volbou, jakou můžete udělat!

západ slunce

Možná i vy už jste někdy vyzkoušeli nějakou luxusní vzdálenou destinaci na rajském ostrově. Jistě to byl příjemný pobyt, ale za vysokou cenu, a s dlouhou cestou. Takže možná i vy jste již stejně jako tisíce dalších Čechů došli k závěru, že dovolená je všude krásná, ale v Chorvatsku u moře je bezkonkurenčně nejlepší!
Navíc, Chorvatsko se člověku nikdy neomrzí! Pobřeží Dalmácie je poměrně dlouhé a tvoří jej celá řada krásných letovisek, takže pokud patříte k těm, kteří touží po změně, není nic lepšího, než postupně projet všechna letoviska, která se vám nabízí. Budete se tak moci kochat nejen krásou oblázkových pláží a malých pobřežních ostrůvků, ale také příjemných zákoutí historických měst a jejich pohnutou historií.

A jak se na místo nejlépe dostanete?
Do Chorvatska můžete vyrazit hned několika různými druhy dopravy, a záleží tak jen na vás, co vám nejvíce vyhovuje. Nicméně pokud chcete spojit příjemné s užitečným, rozumnou cenu s poměrně rychlou přepravou, a také se nechcete v průběhu cesty zbytečně unavit, tak zvolte cestování linkovým autobusem .

člun

Moderní, plně klimatizovaný autobus s pohodlnými ergonomickými sedadly vám dopřeje to pravé pohodlí. Cestovat budete převážně přes noc, takže se můžete buď příjemně vyspat anebo sledovat filmy či trávit čas na počítači díky dostupnému wi-fi připojení. Na palubě je toaleta i minibar, takže díky dostupnému teplému i studenému občerstvení jistě nebudete trpět hladem. Vyráží se každý pátek v podvečer, což je ideální doba pro všechny pracující, kteří tak mohou vyrazit ještě týž den po práci.