Pomoc s úklidem


Život nám přináší mnoho, a zažíváme radosti, ale i starosti. Starostí máme někdy až nad hlavu, zejména pokud se stěhujeme a nebo pokud pronajímáme byt, či nám zemře někdo blízký. Protože každý někde bydlí, má v domě nebo bytě kromě běžného byvavens domácnosti spousty svých osobních věcí. Nezdá se to, ale jeden člověk toho může mít opravdu hodně. Oblečení, nádobí, knihy a časopisy, elektronika, kosmetika, to je jen zlomek toho co je často potřeba vyklidit. Jestli vám nájemník nechal byt ve špatném stavu a vy nemáte čas ani sílu na to abyste jej vyklidili sami, zavolejte nám. Zabýváme se vyklízením nemovitostí po dědickém řízení, po stěhování a vyklidíme i vybydlenou nemovitost po povedeném nájemníkovi.

pánové montérky

Provádíme vyklízení bytů Praha a okolí. Pomůžeme vám vynést do kontejnerů vše co už se vám nebude hodit a čeho se chcete zbavit. Vše rovnou odvezeme na skládku, takže se nemusíte bát že bychom vám vyklizené věci nechali před domem. Nemáme problém vyklidit cokoliv, a v tom je naše výhoda, protože některé firmy vám rovnou řeknou že třeba vybydlený byt vyklízet nebudou. My se toho nebojíme.

Rekonstrukce od podlahy?
Jestli pronajímáte byt a předchozí nájemce vám ho nepředal v nejlepší kondici a i přesto ho chcete dál pronajímat, budete ho možná muset zrekonstruovat. I s tím jsme schopní vám pomoct. Kromě vyklízení nabízíme i bourání příček. Díky smlouvám s sběrnými dvory a skládkami bude postaráno o veškerý odpad z vaší nemovitosti.

demolice bytu

Zajímá vás cena?
Každého vždy zajímají ceny za nabízené služby. Jestli chcete předem vědět jaká cena je za tyto práce, určitě se na nás obraťte. Na západě dodaných informací vám pošleme cenovou nabídku, která se vždy tvoří individuálně. Snažíme se dostat na co nejnižší možnou cenu. S námi bude jakákoli vaše nemovitost v dobrých rukách. Pracujeme maximálně rychle.