Dokonalá údržba vody díky kvalitním přípravkům

Jako majitelé zahradních či vnitřních domácích koupacích zařízení, jistě dobře víte, že základním přípravkem pro údržbu vody v nich obsažené jsou dozajista chlorové tablety do bazénu, které postupně uvolňují správnou koncentraci chloru do vody a tím ji také stabilizují a zbavují všech mikrobů a bakterií či zárodků řas, které by mohly ve Vašem koupacím zařízení způsobit značné problémy.
Jistě dobře víte, že dnes na trhu najdete velkou spoustu možností a že už nejsou k mání pouze obyčejné chlorové tablety, ale že je možné si pořídit přípravek, který obsahuje více složek najednou a tím pádem můžete ušetřit svůj čas a také peněženku. Ano, k chloru jde při výrobě přidat i další složky, díky čemuž dnes najdete na trhu také triplex tablety a multifunkční tablety 5v1, které Vám samozřejmě také nabízíme.

potápění

Běžné chlorové tablety do bazénu udržují pouze dostatečnou koncentraci chloru ve vodě, přípravek triplex kromě správné koncentrace chloru, ještě zbavuje vodu nazelenalého zbarvení a pomáhá vločkovat nečistoty, aby se lépe odstraňovaly. Multifunkční přípravek 5v1 samozřejmě také udržuje správné hodnoty chloru, zbavuje vodu nazelenalého zbarvení a pomáhá vločkovat nečistoty, ale ještě k tomu Vám nahradí přípravek pro vyrovnávání PH vody, protože stabilizuje PH a obsahuje tak zvaný změkčovač vody a pomáhá stabilizovat tvrdost vody.

relaxace

Jak tedy vidíte, je možné díky kvalitním přípravkům dostát dokonalé péči o Váš bazén a ještě k tomu ušetřit peníze. Tak neváhejte a vstupte do naší obrovské nabídky přípravků pro úpravu a údržbu bazénové vody a jistě i Vy budete spokojeni. Nezapomeňte si prohlédnout naši velkou nabídku příslušenství, které Vám jistě také v péči o celé koupací zařízení velmi pomůže. O vodu i co celé zařízení bude postaráno a Vy už se jen můžete věnovat vodním radovánkám a zábavě.