Hypotéky bez registru – šance i pro klienty se záznamy

Stále více lidí se dostává do finančních problémů, které jim následně přinášejí bonus v podobě záznamu v registrech dlužníků. A i přes to, že daný dluh uhradí, tak jejich záznam i nadále zůstává v registrech a to až po dobu 5 let.
A v průběhu této doby můžete chtít nejen řešit vlastní bydlení, ale i jiné záležitosti jako třeba podnikatelský záměr či zbavení se dluhů. K tomu všemu je potřebná vysoká částka, a pokud chybí tak vysoké úspory, tak zbývá opět žádost o úvěr. Avšak se záznamem v registru i přes to, že máte uvedený dluh splacený, není možné u bank žádat, protože přes banky registry obvykle neprojdou.
Jsou však na trhu ještě nebankovní společnosti, které nabízejí přímo hypotéky bez registru. V tomto případě je vysoká šance získání úvěru i přes tyto záznamy co otevře cestu k penězům i klientům s nízkou bonitou.

registr

Na bydlení i na cokoliv dalšího
Pokud však nechcete řešit pouze otázku bydlení, tak nebankovní společnosti v tomto případě poskytují uvedený úvěr i bez udávání účelu. Získané peníze tak můžete využít opravdu na cokoliv a často jdou tyto peníze právě na splacení dluhů nebo na splnění si snu o podnikání.

Podmínkou zůstává ručení nemovitostí, na kterou bude mít zástavní právo společnost, která poskytne hypoteční úvěr a to až do úplného splacení dlužné částky včetně úroků.

Potěší vás především rychlé vyřízení díky podání žádosti online, takže obvykle již do 24 hodin znáte odpověď. Po podepsání smlouvy máte peníze na svém účtu, takže žádné týdny či měsíce, ale pouhých pár hodin maximálně dnů.
Splácet můžete následně až dlouhých 30 let a samozřejmě i méně a to minimálně 1 rok. Není vyloučena ani možnost předčasného splacení a to bez sankcí.

finanční úřad

Tak co na uvedené výhody říkáte? Je skvělé vědět, že i se záznamem v registrech dlužníků máte šanci získat potřebnou částku, která může být vysoká až v míře 70% z tržní hodnoty nemovitosti.