Jak vyřešit nepříjemné problémy se zažíváním

Bolí vás břicho, více než je zdrávo? Nebo vás trápí další zažívací potíže? Nenechte zajít tyto vaše zdravotní problémy daleko a předejděte dalším nepříjemným komplikacím. Začněte včas řešit vaše trávicí potíže, které vám znepříjemňují život.

bolest

Typy trávicích obtíží:
· Nadýmání
· Plynatost
· Větry
· Zácpa
· Průjem

Zjistěte, jak opět nastartovat vaše zažívání a dostaňte vaše tělo opět do té správné formy.

anatomie

Čím si spravíte vaše zažívání:
· Potraviny s vysokým obsahem vlákniny – ovoce a zelenina, obilniny, luštěniny, celozrnné výrobky
· Mléčné výrobky obsahující probiotika – kefírové nápoje, bílý jogurt
· Dostatečné množství tekutin – nejlépe čistá voda
· Pravidelný pohyb nejlépe na čerstvém vzduchu
· Omezte alkohol a kouření
· Vyvarujte se stresových situací nebo se je snažte omezit na minimum
Při dodržování stanovených zásad si během pár dní rapidně zlepšíte váš zažívací systém, což i sami poznáte na to, že se budete cítit o poznání lépe a trávicích obtíží bude ubývat.

Kromě bezproblémového zažívání získáte i vedlejší efekt
Pokud budete pravidelně konzumovat potraviny, které jsou vhodné a zdraví prospěšné pro vaše střeva a zažívání, pak kromě správně fungující zažívání a absence trávicích obtíží získáte také vedlejší efekt. Tímto vedlejším efektem je totiž hubnutí, což může být pro někoho velice příjemné a žádoucí. Tělo bude totiž mnohem lépe trávit než doposud a urychlí se vám tak spalování. Zároveň se také zlepší váš imunitní systém, protože problémy se sníženou imunitou častokrát začínají právě ve střevech. Takže pokud jste až doposud chytli každý bacil, který kolem vás proletěl, možná problém s vaší imunitou tkví právě v nesprávném životním stylu a ve špatné funkci vašich střev.