Zkuste jinou dovolenou

Ve studentských letech vás velmi bavilo s partou přátel jezdit vlakem, nebo dokonce stopem po krásách naší vlasti. Sbalený batoh na zádech v něm to nejnutnější, stan, spacák a karimatka. Často vzpomínáte, kolik nádherných míst, jste takto navštívili. Myslíte na romantické večery venku v přírodě u táboráku. Ve stanu vám bylo vždy krásně, i když venku pršelo.

navigace

Teď už máte vlastní rodinu a dětem byste moc rádi dopřáli trochu dobrodružství. Ale cestování jen s batohem, to už je přeci jenom velký úkol. A co třeba obytný přívěs? Je to výborná varianta, jak strávit dobrodružnou dovolenou, vypravit se na mnoho míst, každý den poznat jiný kout, a přitom se nemusíte vzdávat pohodlí příjemného spánku a vlastního auta. Přívěs není třeba hned kupovat, pro začátek si jej můžete zapůjčit a zjistíte, zda se vaše rodina do tohoto způsobu trávení dovolené zamiluje.

Co však koupit musíte, je tažné zařízení na auto. Ale nemusíte se bát. Představuje jen velmi malou investici a oceníte jej nejen ve chvíli, kdy budete potřebovat připojit přívěs, ale i jindy.

Například pokud jste si oblíbili jízdu na kole. Na tažné zařízení snadno připevníte držák na kola a nakládání, přeprava i vyložení kol je velmi jednoduchá. Když jste dříve zvedali všechna kola nad hlavu a složitě je upevňovali do držáků na střeše auta, byla to práce nejen velmi zdlouhavá, ale především namáhavá. Po celou cestu jste pak museli myslet na to, abyste nezajeli na podzemní parkoviště u supermarketů, nebo si kola nepoškrábali o okolní stromy a keře.

karavan

S tažným zařízením se vám zkrátka otevírá celá řada možností, nejen jak strávit dovolenou, ale také, jak si usnadnit cesty na výlety na kole. A co teprve, když potřebujete nějaký nový velký spotřebič do domácnosti, nebo nový kus nábytku? Tažné zařízení a vozík, je neocenitelným pomocníkem.