Jakou půjčku zvolit?

Jaké z nabízejících se půjček dát přednost, musíme-li se už pro některou rozhodnout, majíc coby podnikatelé hluboko do kapsy? To je otázka, na niž existuje celá řada různých odpovědí.
V takových odpovědích nejčastěji zaznívá něco v tom duchu, že by mělo jít o půjčku, která:

pojištění

  1. Je levná. Tedy poskytuje se s co nejnižšími úroky a dalšími poplatky, jež dlužníka vždy logicky zatěžují a jež jsou nutným zlem.
  2. Je rychle dostupná. Koho by bavilo čekat třeba i týdny nebo měsíce, než nějaký úředník rozhodne, zda je ten který člověk půjčky hoden nebo ne, že?
  3. Dává jistotu nebo alespoň maximální naději na to, že žadatel uspěje. Protože ne každý má příjmy jako Rothschild a ne každý se také může pochlubit tím, že nefiguruje v registrech dlužníků, což jsou pro nejednoho poskytovatele půjček ta nejdůležitější kritéria při rozhodování.
  4. Se může splácet i po malých částkách a hodně dlouho.
  5. Se dá ale splatit i předčasně a bez sankcí.
  6. Se dá vyřídit i bez zdlouhavého a komplikovaného papírování.
  7. Nežádá, aby člověk něco zaplatil dříve, než má vůbec naději na to, že něco dostane.

požadavek
Která půjčka nabízí vše výše zmíněné? Odpověď je jednoduchá. Přece americká hypotéka bez dokládání příjmů. Ta nabízí ono výše vyřčené. Při ní stačí dát nebankovní společnosti do zástavy nějakou vlastní nemovitost nebo nemovitost třetí osoby, jež se k tomu propůjčí, a žadatel dostane až sedmdesát procent odhadní ceny dotyčné nemovitosti. A to s možností splácet třeba až čtyřicet let po malých sumách, respektive naopak vše kdykoliv splatit bez sankcí předčasně. A takto půjčené peníze lze použít na cokoliv, co souvisí s provozováním soukromé firmy.
Podmínky jsou tu férové a jasně dané a není třeba se ani v nejmenším obávat nějakých těch skrytých poplatků nebo jiných záludností. Tady je vše předem jasné a flexibilní a nelze tak pochybit, pokud jeden vsadí právě na tento úvěr. To si pište.