Moje americká hypotéka

Americká hypotéka bez doložení příjmu Nebankovnihypoteky je velmi výhodná, protože ji můžete opravdu lehce získat. Já jsem toho byla příkladem. Je tomu již asi deset let, kdy jsem se rozešla s přítelem. Ovšem netrvalo to dlouho a vdala jsem se za jiného. A jak už to, tak bývá, tak jsme oba moc toužili po vlastním bydlení. Žili jsme u mých rodičů, kteří sice mají opravdu velký byt, ale chtěli jsme soukromí. Jen bych ještě ale chtěla zdůraznit, že i mí rodiče mají své bydlení díky americké hypotéce bez doložení příjmů. Bylo to podle nich ta nejvýhodnější nabídka, kterou měli. Tak jsem se samozřejmě řídila podle nich.

Hypotéky jsou již častý produkt.

Vždy je nejlepší se řídit podle toho, kdo už to má a vše mu klape tak, jak si přál nebo jak má ve smlouvě. Víte, smlouva je hodně důležitá a je vážně nutné ji perfektně a pořádně číst. A pokud smlouvě nerozumíte? To taky není vůbec žádný problém. Není od věci se poradit s nějakým odborníkem nebo si zajít rovnou do banky a žádat finančního poradce nebo bankéře. Oni jsou tam od toho, aby vám pomohli, a to bez debat. Myslím, že finančním poradcem vůbec nic nezkazíte, to spíše naopak. Já jsem taky právě měla finančního poradce a jsem za to velmi ráda, jistě se mi to vyplatilo.

S hypotékou můžete mít vlastní chatu.

Tak abych se vrátila k mému případu, kdy jsme si s manželem brali americkou hypotéku bez doložení příjmu. Jak jsem již zmínila, tak je velmi jednoduchá a taky levná. Alespoň mě a manželovi to tak přišlo. Jen chci říct, že my dva bychom si nic nevýhodného nebo drahého nevzali. Manžel je ekonom, takže se ve financích a smlouvám velmi dobře vyzná. A jak to nakonec celé dopadlo? Ano, žádali jsme o již zmíněnou americkou hypotéku bez doložení příjmů. A během měsíce jsme ji měli na účtu. Úplně v pohodě a bez zbytečných řečí a papírování. A zajímá vás taky americká hypotéka bez doložení příjmů? Tak se podívejte na náš web a vše si zjistíte.