Plastové součástky patří do plastové bedny


Výroba plastů se stala běžnou součástí lidského života a bez plastických hmot si stěží dovedeme představit vůbec existovat. Zřejmě se nenajde jediný lidský příbytek, kde by se nevyskytoval alespoň jediný plastový výrobek. Z plastů se vyrábí domácí potřeby a spotřebiče, nářadí, obuv, hračky, sportovní potřeby, elektronika, dopravní prostředky a stroje a mnoho dalších předmětů či zařízení. Jestliže právě vy chcete přispět výrobou plastů do celkové plastové bilance na této planetě, měli byste také pomýšlet na skladování a přepravu výrobků ve vhodných nádobách. A kam jinam ukládat drobné plastové součástky, než do plastové bedny.

plastové bedny

Hranolový tvar – plastová bedna má tvar hranolu, tím pádem se skladový prostor zcela vyplní, aniž by tu zůstávalo nevyužité místo, což jsou například případy válcových sudů a barelů.

Snadné stohování – velmi důležité je, aby bedny držely na sobě při stohování do vyšších výšek. Jestliže jsou opatřeny zářezy, bude toto možné zajistit zcela bez problému. Některé bedny musí být opatřeny víkem kvůli znečištění prachem při výrobě, a toto je u plastových beden snadné zařídit.

barevné bedny

Zdravotně nezávadný materiál – jestliže se vaše výroba zaměřuje například na zdravotnické potřeby (teploměry, injekční stříkačky, infuzní hadice či nádoby), plastové bedny pro jejich skladování musí být zdravotně nezávadné, aby tu nedocházelo ke kontaminaci toxickými látkami.

Jednoduchá údržba – plastové bedny schoellerallibert.com snadno vyčistíte, na rozdíl od nádob z kovu nebo ze dřeva. Plast se dobře udržuje v čistotě běžnými saponáty a dezinfekčními prostředky.

Barevné rozlišení – potřebujete od sebe při skladování barevně odlišit některé díly? Pak použijte různé barvy plastových beden, na první pohled bude patrné, které díly, a kolik jich ve skladu máte. Podle barev pak snáze můžete organizovat i přepravu dílů k dalšímu zpracování nebo k montáži.