Vdechování místo kouření


Ona je pravda, že kuřáci to nemají lehké. Je si fakt, že se na tuto cestu dali sami, ale zase se nyní třeba snaží přestat. A ono to nejde. A doma všechno stále zapáchá a manželka je z toho nervózní.

Vědci se snažili vymyslet něco, co by kuřákům pomohlo zbavit se tohoto zlozvyku. Jejich úspěchy byly střídavé a dodnes není nic, co by účinkovalo dle představ. Ale pomoc tu přece jenom je a to veliká. Kuřáci nyní mohou i nadále holdovat své vášni, tedy nikotinu, aniž bude všechno zapáchat. Je tu náhrada kouření, totiž vdechování tabákové páry. A na to potřebuje kuřák speciální zařízení.

e cigareta a šálek

Tato věcička totiž tabák nespaluje klasickým způsobem jako když hoří cigareta. Zde dochází pouze k nahřívání a vzniklá pára se vdechuje. Výhod je tu spousta. Hned ta, že věci kolem přestanou nabírat ten známý odér je obrovským přínosem. Také samotný uživatel vyfukuje pouze voňavý opar, takže to v podstatě nevadí ani nekuřákovi.

Když už kuřák, tedy skoro bývalý pozná tento přístroj, může s ním zahájit cestu k tomu, aby přestal kouřit úplně. V tomto zařízení totiž zůstává nikotin, který kuřák potřebuje. Pokud zahodí klasické cigarety a zůstane u přístroje, který se nazývá například e cigareta, stává se tak prakticky nekuřákem. Nejškodlivější dehet zde není. A vonět bude tím, co si koupí, tedy jaký tabák. Pokud jahodový, bude vše kolem naplněno jahodovou vůní.

e cigareta a žena

K něčemu takovému jsou zapotřebí samozřejmě přístroj samotný a náplň do elektronické cigarety. Ta má více variant. Můžete si vybrat podle síly nikotinu, tedy obsahu a podle toho třeba i potřebu snižovat. Nu a pak jsou zde již výše řečené příchutě. Můžete vyzkoušet například maliny, nebo kakao. Každý člověk preferuje jinou příchuť, takže nelze předem určit jako si pořídit. Na to musíte přijít sami. A objednat si požadované náplně můžete přímo zde, kliknutím na odkaz.