Zbavte se nepotřebného automobilu ještě dnes

Na rozdíl od nemovitosti, kterou můžeme při nějakých těch úpravách a opravách používat celý život, automobil je spotřebním zbožím, které za čas vyjde z módy, či jeho možnosti nedostačují vašim potřebám, a tak je na čase rychle jej udat. Nač jej nechávat zabírat místo v garáži, kde už by se lépe vyjímal vůz nový?

černý volant

Zjistěte, kolik za něj můžete dostat

Pokud máte svůj vůz dlouho, možná ani netušíte, jakou má vlastně cenu. Samozřejmě v čím lepším stavu vaše auto je, tím vyšší cenu má. Roli při určování ceny však hrají i další faktory, jako jsou značka a model auta, rok výroby, kolikátým jste vlastníkem, jaký má automobil výkon motoru, kolik už má najeto, na jaké palivo jezdí, a případně i vylepšení, do kterých jste investovali. Nejlepším předběžným způsobem, jak zjistit cenu vašeho automobilu, je ocenění vozu online zdarma auta-vykup.cz. Tuto službu nabízejí některé výkupy motorových vozidel, a to obvykle přímo na svých webových stránkách. Samozřejmě se jedná pouze o předběžné ocenění, a přesnou cenu se dozvíte až po prohlídce vozu odborníkem, ale budete minimálně tušit, jak si vaše auto stojí, a zda má vůbec cenu jej prodávat.

modré auto

Jak takový výkup funguje?

Pro začátek bude nejlepší kontaktovat vámi zvolený výkup vozů, a domluvit se na podrobnostech. V nejlepším případě (čtěte u těch nejlepších společností) se brzy domluvíte na odkupu, a také na místě předání. Pokud není váš vůz pojízdný, některé výkupy jsou ochotny zajistit vlastní odvoz. Nemusíte se však stresovat se sepisováním smlouvy, ani s přepisem, jelikož to by měli pracovníci výkupu udělat za vás. Vy tak pouze podepíšete smlouvu, zajistíte si plnou moc k převodu automobilu, a peníze dostanete bez čekání na ruku.

Jaké typy vozidel lze tímto způsobem prodat?

Všechny od motocyklů a osobních automobilů, přes dodávky, karavany, ale i veterány, až po stroje a techniku.