Bydlete levně a bez dluhů

Chtěli byste bydlet ve vlastním, ale nestačíte zírat, jak rychle se zvedá úroková sazba a jak rychle rostou ceny nemovitostí? Nebojte, ani zdaleka v tom nejste sami. Dosáhnout na hypotéku se pomalu, ale jistě stává jen pro bohaté. Mluvíme vám z duše? Neházejte flintu do žita. Máme pro vás pár nápadů, jak odstěhovat do vlastního bydlení a přitom neutratit desítky milionů korun.

moderní dům

Asi nejvhodnějším řešením je, koupit si mobilheim. Nevíte co to je? Mobilheim, neboli mobilní dům, je jednoduchý typ staveb, který si může dovolit téměř každý. Ano, čtete dobře. Určitě i vy si jeden můžete dovolit koupit. Cenové rozpětí těchto staveb je totiž on několik stovek tisíc korun, až po tři miliony korun. Nejedná se tedy o koupi drahého domu, který byste museli splácet až do důchodu. No řekněte sami, nevypadá to prostě nádherně?

malý dům

Mobilní domy vyrábějí specializované firmy, které s výrobou těchto staveb mají letité zkušenosti. Jedná se tak o domy, které jsou moderní a krásné, ale i plně využitelné i během zimy. Nemusíte se tak bát, že by se jednalo jen o nějaké letní bydlení.

Rozměry domu nejsou malé. Obvykle se dům skládá ze dvou až čtyř místností, což je plně dostačující i pro mladou rodinu s dětmi a malým psem.

Mobilní domy se hodí jak pro mladé rodiny s dětmi, které nemají na hypotéku a vlastní dům, ale i pro nadšené chataře. Tento mobilní dům vám totiž firma umístí kamkoliv si budete přát. Sami si připraví půdu pro umístění a následně vám dům i položí. Můžete si tak hned sbalit kufry a nastěhovat se. Nemusíte přemýšlet ani nad vybavením kuchyně, nebo koupelny. Vše je započítané již v původní ceně.

A jaký je ta největší výhoda? Nemusíte se lopotit do konce života, abyste zaplatili obří druh, když můžete bydlet sice skromně, ale levně. Prostě nejlepší řešení, které v současné době můžete udělat.