I vy můžete mít svůj vlastní bazén

Mít vlastní bazén je poslední roky pomalu nutností. Zvyšuje se teplota přes letní měsíce, a všechny nás sužuje horko, kterému se jen těžko uniká. Dřív se vlastní bazén považoval za projev snobství, nicméně doba je jiná, a dnes má vlastní bazén pomalu každý, a to v jakékoliv podobě – levný nafukovací, nebo drahý luxusní bazén v zemi se vším všudy. Rozhodujete se, zda a jaký bazén pořídit? Kvalitní a dostupnou variantou je zahradní bazén do země.

dno bazénu

Naše bazény jsou

– vyrobeny z kvalitního plastu, který splňuje veškeré normy
– k dostání v mnoha provedeních, ze kterých si určitě vyberete i vy

Plast, ze kterého vyrábíme se nazývá polypropylen, a je používán k výrobě bazénů po celém světě. Plast, který najdete v našich bazénech, má hladký povrch, na kterém se nedrží nečistoty, je barevně stálý a snadno se udržuje. Můžete si vybrat obdélník s rohy, se zaoblenými rohy a samozřejmě máme i oválné tvary. Pokud byste chtěli ještě něco jiného, najdete u nás i bazén kruhový.

Můžete mít barevný bazén
Nechcete mít čistě modrý bazén? Nakombinujte si barvu mřížky, bazénového dna, přelivové mřížky i schodů. U každé položky máte na výběr z několika barev, které spolu dodají vašemu bazénu neobvyklý vzhled.

děti v bazénu

Jak vybrat správnou velikost?
Záleží hlavně na možnostech vašeho pozemku, a také na tom, zda chcete v bazénu plavat, nebo v něm jen tak sedět. Obecně se pro plavání udává, že na jednoho člověka připadá 2,5 metrů šířky. Díky tomuto údaji si můžete spočítat, jak velký bazén asi budete potřebovat.

Vyrábíme bazény, které jsou určené pro zapuštění, a proto je třeba nachystat podklad pro jeho usazení. Je třeba mít vybagrovaný a vybetonovaný podklad, do kterého se bazén usadí. O zbytek se postaráme my.
Nezapomínejte na doplňky, jako je krytí, bazénová chemie, schůdky, přelivy či protiproud. Samozřejmostí je servis, který provádíme i po záruce.