Jak být femme fatale

Femme fatale je sebevědomá, zajímavá, tajuplná, chladná žena, kterou jsou muži téměř posedlí. Vztah s femme fatale může vyústit až v přímé ohrožení života muže, či dokonce jeho smrt, v lehčích případech k psychické devastaci. Na ubližování ostatním není nic pěkného, nicméně estetika a některé chování femme fatale může být následováníhodné. A jak byste mohla i Vy být femme fatale? O tom Vám povíme v tomto článku.
 barevné rtěnky
Vlasy
Co se vlasů týče, ty by měly být v první řadě upravené, lesklé, ne mastné, s neroztřepenými konečky. Choďte tedy pravidelně ke kadeřnici na zastřihnutí konečků každých šest měsíců, či tehdy, kdy to Vaše vlasy budou potřebovat. V rámci barvy se meze úplně tak nekladou, můžete mít černou, hnědou, blond či zrzavou/červenou barvu, vyvarujte se však zářivých odstínů a několikabarevných vlasů – to se totiž k tomuto stylu úplně nehodí.
 
Pleť
Pleť by měla být ideálně čistá a matná, investujte tedy do různých peelingů, tonik na pleť a čistících mýdel /vhodné je například nějaké s uhlím/. Dávejte si pravidelně masku na obličej a v případě pupínků si pořiďte nějaký roll on na akné.
 femme fatale
Makeup
V rámci makeupu je nutnost mít makeup co nejbližší odstínu své pleti – mít na obličeji fleky, které jsou jinak barevné, než Vaše pleť, je opravdu faux pas. Hodně práce vykoná také bronzer na konturování a rozjasňovač. Oči si zvýrazněte černou linkou /tzv. cat eyes/, případně nějakými tmavšími stíny /kupříkladu hnědá, tmavě fialová, tmavě červená – opět platí, že by to měly být tlumené barvy, chcete být přeci tajemná femme fatale a ne klaun z cirkusu/. Rty si vydrhněte nějakým cukrovým scrubem, aplikujte balzám a až teprve na to rtěnku – není totiž pěkné, když máte rtěnku nanesenou na suchých, loupajících se rtech. S barvou rtěnky nešlápnete vedle, pokud zvolíte jakýkoliv odstín červené.
 
Oblečení
Oblečení by mělo být takové, které zvýrazní Vaše křivky a schová případné nedostatky, opět by mělo být spíše v tlumenějších barvách. Mělo by působit luxusněji, to ale neznamená, že za něj musíte utratit celý obsah peněženky – stačí jen pozorně vybírat.