Maturitní šaty

Přípravy maturitních plesů už jsou v plném proudu. Samozřejmě jsou tu problémy kvůli pandemické situaci, ale většina maturantů už přesunula ples na jaro. Všichni doufáme, že situace se po zimě zlepší a plesy budou moct proběhnout.

fialové šaty

Místo plesu už má většina tříd vybrané. Některé navíc zvolili ples venku jako takovou zahradní slavnost. Může to být dobrá pojistka v případě, že se vnitřní akce budou i na jaře omezovat. Asi nikdo nechce mít na maturitním plese na sobě respirátor a mít omezený počet hostů. Jedná se většinou o velkolepou akci a každý si chce přivést svou rodinu, kamarády a partnera.

Ať už se vaše třída rozhodla jakkoliv, program nechávají všichni dost podobný jak venku, tak uvnitř sálu. Kapelu je potřeba zarezervovat dopředu, takže jestli jste to ještě neudělali, tak rychle. Většina hudebních skupin má naplánovaný program hodně dopředu, takže jestli chcete na ples někoho známého je dobré to vyřešit s předstihem.

plesové šaty

Stejně tak je dobré mít dopředu vybrané šaty. Tady se nabízí otázka, jestli šaty kupovat nebo jen vypůjčit. To záleží hlavně na tom, jaké šaty chcete. Pokud toužíte po něčem opravdu drahém a speciálním, vyplatí se spíš půjčení. Není to tak drahé a velké slavnostní šaty stejně na jinou příležitost nejspíš nevyužijete.

Pokud ale chcete obyčejnější šaty, vyplatí se spíš je koupit. Právě teď probíhají výprodeje společenských šatů, takže můžete dost ušetřit. Podívejte se na stránku Plesové šaty a vyberte si ty nejkrásnější. Tím že šaty koupíte, si ušetříte starosti, aby se během večera nijak neponičily. V půjčovnách za to můžete platit dost velké sankce, ale pokud máte šaty vlastní, může vám to být vlastně jedno. Navíc pokud vám šaty úplně nesedí, můžete si je nechat upravit od švadleny přesně na svou velikost.

Přejeme vám příjemné nákupy slavnostních šatů a samozřejmě krásný maturitní ples!