Narozeniny ve skákacím centru

Oslavit narozeniny vašeho dítěte, byste rozhodně měli ve velkém. Je to jediný den v roce, kdy si dítě přeje mít všechno dokonalé a mělo by prožít den, který bude patřit pouze jemu. Vašim úkolem je tedy postarat se nejen o báječný dárek, kterým mu vykouzlíte úsměv na rtech, ale i zábavní program, který si užije.

narozeniny

Trampolíny mu splní veškeré očekávání

Můžete se spolehnout na to, že při skákání si přijde na velkou porci legrace a odreagování.
Jestli vaše dítě miluje trampolíny a ocení každou příležitost k tomu – zaskákat si, neváhejte mu uspořádat oslavu narozenin Praha právě v Jump Parku.
Nemusíte se starat o velký prostor, kam byste pozvali všechny jeho kamarády a ani vymýšlet program, který by všechny děti dostatečně zaměstnal a pobavil. Všechno, co děti přirozeně zbožňují najdou na místě, které je pro oslavu jako vyšité.

Bezpečí nadevše

Tento park je výjimečný tím, že v něm nalezete tisíce různých skákacích atrakcí, které jsou měkké abezpečné.

  • Jsou umístěné i na zdi, takže se neobávejte toho, že se vašemu dítěti stane nějaká nehoda způsobená tvrdým nárazem.

Abyste měli ještě větší jistotu, že je vaše dítě v pořádku, nepřehlédněte nabídku, kterou v den narozenin oceníte více než kdykoliv jindy. Součástí vaší oslavy může být i zkušený trenér, který bude pro všechny děti příjemným zpestřením nejen díky tomu, že se s nimi vyblázní a naučí jich spoustu triků, ale spolehlivě na nich dá pozor a bude pro nich báječným animátorem.

dort

Jídlo a pití, které děti milují

Žádný velký den se neobejde bez důkladného pohoštění, které uspokojí nejen dospělé, ale i malé uličníky. Z toho důvodu je pro vás v Jump Parku připravena nabídka slazených nápojů a malého občerstvení. Dospělí zase ocení možnost dopřát si kávu nebo čaj.
Přijďte se i vy přesvědčit o tom, že je toto místo přímo stvořené k tomu, aby vaše dítě pocítilo to, jak ho milujete a chcete mu dopřát pouze to nejlepší – včetně narozenin, na které nezapomene.