Populární účesy roku 2019

Trendy se mění každým rokem, dokonce každých pár měsíců. Záleží samozřejmě na oblast vašeho zájmu, ale také v kadeřnictví jsou určité trendy, úspěšné a oblíbené účesy, které v daném období chce spousta žen. Proto se podíváme na to, co bude populární letos. Až se rozhodnete, že je čas na změnu, tak budete vědět, čím se nechat inspirovat.
 mašlička pod drdolem

Tzv. mokrý vzhled

S tímto se zatím příliš nesetkáte, ale postupně se stává čím dál více oblíbeným a přichází jak jinak, než z Ameriky. Již dřív byl mokrý vzhled vlasů často k vidění a nyní se opět vrací ke slovu. Trik samozřejmě nespočívá v samotné vodě, která by koneckonců uschla, ale v oleji. Speciálním, vlasovým olejem si povrch hlavy uhladíte a vytvoříte si svůj “look“ podobný:

  • herečce Margot Robbie nebo
  • mediální osobnosti Kim Kardashian.

 dívka s lenonkami

Drdol na každém kroku

Falešný culík nebo drdol patřil k nejoblíbenějším minulého roku. Mohly jste ho vidět téměř všude, protože je nejen krásný, ale také praktický. Jde o to, že se část vlasů vyčesá nahoru a sepnete ji do drdolu nebo culíku. Zbytek je volně rozpuštěný. Vhodný je například na sport, ale využít ho lze také jako elegantní variantu klidně i do divadla. Máte tedy mnoho podob, je skutečně multifukční a navíc velmi jednoduchý na provedení. Navíc se bude zdát, že máte mnohem větší objem. Inspiraci na něj můžete najít u:

  • zpěvačky Ariany Grande,
  • Gigi Hadid nebo
  • slavné Beyoncé.

 

Jednoduché a ležérní

Mikádo je dalším variabilním účesem, který sluší snad každé slečně. Proto se předpokládá, že i během letošního roku se stane číslem jedna všech kadeřnických studií. Není potřeba se držet jen určité délky, protože každému tvaru obličeji vyhovuje něco jiného. Může končit těsně pod ušima, ale také kousek pod rameny. Stejně tak může být mikádo úplně rovné, ale také přirozeně vlnité anebo s ofinou. U koho jste ho již mohli vidět z celebrit? Oblíbila si ho:

  • Olivia Culpo a
  • Kendall Jenner.