Pobyt v laser game vyvažujte nějakou poklidnou relaxací

Laser game není jen replikace počítačových stříleček či obdoba střetnutí vesmírných korábů Hvězdných válek, je to také skvělá příležitost, jak vydat energii a spálit kalorie, procvičit svou obratnost, postřeh a odhad vzdálenosti. Vzhledem k tomu, že jde jen o hru, kde nejde o život, a kde vás nikdo a nic neohrožuje, mohou se jí zúčastnit i školou povinné děti. Mezi dětmi a studenty je také velmi oblíbená, pořádají se i různé soutěže a klání školních týmů a dokonce je vyhledávána i mezi pracovními kolektivy v rámci utužování pracovních vztahů, které často přesahují pracovní rámec a pozitivně zasahují i do soukromého života.

DSC_0208

Laser game je jednou z možností, jak efektivně hubnout a zároveň se pobavit. Je k tomu zapotřebí pouze vhodná pevná obuv (neklouzavé tenisky), pohodlné tričko a kalhoty tmavé barvy, přičemž samotnou zbraň a vestu, která zaznamenává zásahy světelným paprskem, obdržíte v samotné aréně.

billboard-right

Adrenalin v rovnováze

Nebudeme si zastírat, že laser game patří k adrenalinovým typům zábavy, podobně jako některé druhy sportů, jako je např. sjíždění peřejí na raftu, horolezectví, seskoky padákem, letecká akrobacie, dokonce i gymnastika a mnoho dalších činností. Ačkoli je pohyb v laser aréně naprosto bezpečný a laserový paprsek nemůže nikomu ublížit, přece jen bychom měli pamatovat na to, že se zvýšená hladina adrenalinu v krvi musí nějakým způsobem uvést do rovnováhy, aby nedocházelo k přetížení nadledvinek.

Každá adrenalinová činnost tedy vyžaduje zdravý selský rozum, a pokud si dopřejete čtvrthodinku pohybu při laser game, určitě věnujte dostatek času i relaxaci, uvolnění, odpočinku a meditaci. Třeba při posezení v klidné restauraci a u dobrého jídla. Dobrou volbou jsou i masáže, návštěva lázeňského bazénu s vířivkou a další obdobné wellness procedury.