Trampoty s mravenci

Trampoty s mravenci

Říše drobného hmyzu, které nám mohou zamořit jak naše obydlí a zahrádky, má u nás dost velké zastoupení. Občas se stane i to, že přes veškeré úsilí se dotěrného hmyzu nedokážeme zbavit.

Ať se jedná o malé černé mravence (mravenec obecný), kteří se většinou objeví třeba v kuchyni na kuchyňské lince, lezou i po posteli, lezou okolo stěn, dveří, po okenních parapetech, nebo mají svoje mraveniště v zahrádkách, ve skleníku i květináčích. A na podzim nás zase potrápí mravenci faraóni, kteří mají světle rezavou až červenou barvu. A nejhorší je, když v létě, v určitém období, se vám v bytě objeví spousta okřídlených mravenců. Pokud s tímto hmyzem nemáte žádné zkušenosti, tím máme na mysli, že jste ve svém v bytě nikdy žádné mravence neměli, tak patříte mezi ty šťastné. Protože abyste se zbavili tohoto drobného hmyzu, je dost velké úsilí i když využijete mnohé“ babské“ nebo“ osvědčené“ rady.

mravenci v bytě

Každý se jich chce zbavit, zvlášť když se objeví v bytě nebo v kanceláři. I když je tento drobný hmyz užitečný, protože dokážou rostliny zbavit přemnoženého škodlivého hmyzu – například mšice. Mnoho druhů je i chráněno, neměli bychom se jich zbavovat pomocí chemie, ale snažit se je za pomoci odborníků přestěhovat někam do přírody, kde jim bude lépe. Ale to dokážou opravdu jen odborníci.

deraterizace

S tímto problémem vám v Praze a i kdekoliv v České republice může odborně pomoci naše firma. Máme mnohaleté odborné zkušenosti v hubení mravenců Praha-deratizacnisluzby a likvidaci jiných škůdců, jako jsou například, potkani, myši, kuny, vosy a mnoho dalších. V tomto oboru jsme velmi úspěšní, neúčtujeme si vysoké ceny, jsme rychlí, spolehliví a především diskrétní.

Zvlášť teď na jaře a začátkem léta je nejlepší doba k likvidaci mravenců. To aby si mravenci nestačili připravit své chodbičky pro nové obydlí do zimy.