Úniková hra plná zábavy

Lidi se zabavují v dnešní době různými věci, ať už je to sport, nebo nejrůznější koníčky. Ovšem pokud Vás sport nebaví a ani nejste žádní velcí rybáři, tak zkuste nevšední zábavu, která stojí za to. Úniková hra je určená pro všechny, kteří se nebojí zažít nevšední zábavu a baví je týmová hra. V této hře zažijete napětí, budete muset vyhodnotit spoustu věcí, hádanek, rébusů a hlavně budete mít suprové vzpomínky.

game

Escape game, je určena pro 2 až 5 hráčů, kteří dohromady tvoří tým. Společnými silami se snaží projít celou hrou a uhádnout a rozluštit všechny nástrahy, která jim hra přinese. Budou muset vyvinout nejen inteligenti, ale také selský rozum, či postřeh. Každá hra je v něčem jiná a člověk tak nebude zažívat pořád stejné příběhy. Obvykle hra zabere 90 minut a během této doby musí skupinka lidí rozluštit všechny rébusy a dostat se do zdárného konce. Většinou se hra doporučuje od 15 let věku, pokud však vyrazíte s rodinou a máte mladší členy, tak mohou jít děti s doprovodem rodičů.

game (2)

Tato hra je oblíbená, jak v zahraničí tak u nás a těší se velké oblibě. Díky hrám, které jsou na každém místě jiné prožívá vždy jiný příběh a vždy si ho užijete. Tato hra je také vhodná jako dárek k narozeninám, nebo, jako dárek na Vánoce v podobě voucheru. Velkou oblibu má tato hra i u školáků v podobě školního výletu. Často si zamlouvají termíny i firmy, na firemní večírky. Pokud vyrazíte s firmou, tak můžete sledovat své zaměstnance, jak se jim daří i ve vypjatých situacích a jak spolu dokáže celý tým pracovat. Třeba po hře zhodnotíte, zda se nevyplatí své zaměstnance v práci promíchat, abyste měli lepší výkony.

Pokud tedy chcete zažít nevšední zábavu a zažít něco jiného, tak se vydejte na únikovou hru. Určitě se Vám tento nevšední zážitek zalíbí a poté budete vyhledávat další hry, které jste ještě nezkusili.