Zachycení nezapomenutelných okamžiků s vaším děťátkem

Narodilo se vám miminko? Využijte prvních týdnů života vašeho miminka k tomu, abyste je samotné nebo jako rodina nechali zvěčnit u profesionální fotografky. Čas totiž neúprosně běží kupředu, a i z vašeho malého miminka brzy vyroste velký kluk nebo dívka. Aby se okamžiky dětství staly nezapomenutelnými a mohly se vám lépe uchovat ve vzpomínkách, nechte toto krásné novorozenecké období zachytit profesionály pomocí objektivu a dejte tak možnost vzniknout fotkám zachycujícím jedinečné, krásné a dojemné okamžiky.

dítě

Navštivte profiateliér
Kam za úžasnými profesionálními snímky plnými barev, ostrosti, jedinečnosti a nápadu, a především zachycení nezapomenutelných a jedinečných okamžiků těch nejmenších? Navštivte náš profesionální ateliér a nechte vaše malé miminko zapózovat před objektivem. Tato malinká nevinná stvoření jsou fotogenická, většinu dne prospí, a to jsou naprosto ideální podmínky pro ničím nerušené newborn focení praha. V našem profesionálním ateliéru na vás čeká spousta zajímavých rekvizit, díky kterým vzniknou jedinečné a originální snímky s vaším děťátkem samotným nebo společné snímky vás jako rodiny. Zachovejte vaše vzpomínky navždy na profesionálních fotografiích.

VZPOMÍNKA DO ALBA NEBO DÁREK PRARODIČŮM
Vaše v ateliéru vzniklé snímky si pak můžete uložit do vašeho rodinného alba, nebo z nich můžete nechat vytvořit kalendář či knihu. Ty se pak mohou stát ideálním dárkem k Vánocům, narozeninám nebo jen tak pro radost babičkám a dědečkům, kteří tak mohou mít svá vnoučátka neustále na očích. Pokud častokrát nevíte, jaký dárek pořídit třeba vašim rodičům, pak různé výrobky s fotografiemi vašich ratolestí mohou být tím pravým ořechovým. Je to dárek, který udělá v každém případě radost a nezklame.

mimino

Pokud stále ještě váháte, prohlédněte si galerii a inspirujte se krásnými snímky malých miminek.